вторник, март 28, 2023
Google search engine
ПочетнаМагазинЖивотГолемината на човекот е во неговото срце - Откако го погоди песната,...
spot_img

Големината на човекот е во неговото срце – Откако го погоди песната, Ноле награди уличен уметник во Нови Сад (ВИДЕО)

Најдобриот тенисер на денешницата Новак Ѓоковиќ го прослави Денот на заљубените во Нови Сад, каде што заедно со сопругата Јелена присуствуваше на концертот на Жељко Самарџиќ.

И двајцата се однесуваа како најнормален пар, не сакаа на другите да им ја „украдат“ славата на празникот на љубовта, а се прошетаа и низ центарот на градот.

Некој од фановите на Ноле го снимил својот омилен тенисер како му приоѓа на еден уличен уметник и му дава пари.

„Тоа е вистински човек, има вредности кои треба да ги поседува секој жив на светов“. „Никогаш не ја пропушта шансата да биде добар кон другите, Ноле има златно срце“. „Голем човек си Новаче“. Ова се само дел од коментарите кои се појавија под видеото.

Во продолжение, погледнете ја снимката:

https://www.instagram.com/reel/CoqVZLAjH8g/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f6e08226-2a92-4723-9fa9-068d34b3ba8b

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ