сабота, април 13, 2024
spot_img
ПочетнаСцена(Галерија) Кој на кафе во Солун, кој пред кооперација: Како познатите славеа...
spot_img

(Галерија) Кој на кафе во Солун, кој пред кооперација: Како познатите славеа Велигден

Познатите македонски јавно фаци оваа година, за разлика од минатата кога споделуваа фотографии од своите домови поради пандемијата за Велигден, оваа година беа послободни во објавите.

Дел од нив заминаа на кафе и прошетка во Солун, дел празнуваа пред црквите, а некои одлучија овој ден да го поминат и пред кооперација.

Водители, пејачки, споделија на социјалните мрежи како и каде го поминаа Велигден.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ