сабота, април 13, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsГАЛЕРИЈА: Велигденски игри без граници
spot_img

ГАЛЕРИЈА: Велигденски игри без граници

На овој преубав празник, Општина Штип организираше Велигденски игри без граници – настан кој и овој викенд го исполни ЗОО паркот Бриони со детски џагор и насмеани родители.Игравме, се натпреварувавме и дизајниравме велигденски јајца, во духот на големиот христијански празник и семејните вредности!

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ