среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаВо Струмица на улица, ама „пиштол“ гол: Граѓаните шокирани, полицијата во акција...
spot_img

Во Струмица на улица, ама „пиштол“ гол: Граѓаните шокирани, полицијата во акција (ФОТО)

Граѓаните на Струмица денеска беа изненадени од несекојдневна глетка во центарот на градот.

Имено, како што објави локалниот портал Струмица денес на својата Фејсбук страница, целосно гол маж денеска се шетал низ центарот на Струмица.

– Како што велат очевидци за Струмица Денес, истиот бил агресивен и удирал по излозите на продавниците кои се наоѓаат околу плоштадот, објавено е во постот.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ