петок, април 12, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаВо Неготино почина човек откако бил каснат од змија!?
spot_img

Во Неготино почина човек откако бил каснат од змија!?

Отровна змија го каснала младиот маж кој беше пронајден без знаци на живот кај градската депонија Дуброво покажа, покажаа првичните информации од обдукцијата.

Претходно, од СВР Велес информираа дека во близина на неготинското село Дуброво, кај градската депонија Неготино полициски службеници од Полициската станица за граничен надзор Михајлово, пронашле тело на починато машко лице, на возраст од 25 до 35 години.

Според првичните информации станува збор за мигрант на возраст од 25-30 години.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ