петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsВозрасен штипјанец каснат од куче скитник на ул.„Енгелсова“
spot_img

Возрасен штипјанец каснат од куче скитник на ул.„Енгелсова“

На 23.02.2022 во 14.15 часот во Полициската станица Штип, Т.В.(74) од Штип пријавил дека на ул.„Енгелсова“ во Штип бил каснат од куче скитник.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ