недела, декември 10, 2023
spot_img
ПочетнаВидеоВладо Јаневски првпат отворено за трачевите кои со години го следат 
spot_img

Владо Јаневски првпат отворено за трачевите кои со години го следат 

Бил болен, па затоа не се појавувал во неговите видеоспотови, потајно бил хомосексуалец, а згора на тоа, пак, бил зависен и од алкохол и комар. Нема некој кој не чул барем еден од овие трачеви за Владо Јаневски. Македонскиот музичар во вчерашната „Еден на еден“ првпат по 30 години кариера реши да ги искоментира сите гласини кои се појавиле за него низ годините.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ