недела, декември 10, 2023
spot_img
ПочетнаСценаВики Миљковиќ со џиновските гради ги засени колешките на снимањето на „Ѕвездите...
spot_img

Вики Миљковиќ со џиновските гради ги засени колешките на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Пејачката и членот на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, Вики Миљковиќ често е на мета на нејзините колеги, па често знаат да настане општ хаос во студиото.

Меѓутоа, кога станува збор за нејзините стајлинзи, таа секогаш е пристојна, па затоа овој пат изненади кога се појави на новото снимање на „Ѕвездите на Гранд“. Пејачката се појавила само по сако.

Таа навреме стигнала пред студиото, а новинарите ја пречекале за да ја фотографираат.

Миљковиќ носела високо здолниште и сако под кое имала само градник.

Во фокусот паднале нејзините огромни гради кои едвај ги собра во сакото на пејачката.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ