среда, декември 6, 2023
spot_img
ПочетнаМакедонија(ВИДЕО) 2 Бона имаат нова песна
spot_img

(ВИДЕО) 2 Бона имаат нова песна

2 Бона ја промовираа нивната нова песна “NOT SORRY”, за која сами си ги напишаа и музиката и тексот.

“2бона не знаат да извадат лоша песна❤ ГРМИ БРАЌА!”, “Многу добро! Неам зборови!! Браво македонци!!!!!!”, “Bravo decki👍super ste prodozete taka👏👏”,… им напишаа фановите на Јутјуб.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ