петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаСцена(ВИДЕО) Цеца прв пат одговараше на прашања за врската со Богдан пред...
spot_img

(ВИДЕО) Цеца прв пат одговараше на прашања за врската со Богдан пред НОВИНАРИТЕ, нема да верувате како реагираше на ПОСЛЕДНОТО ПРАШАЊЕ

Најпопуларната српска пејачка, Светлана Цеца Ражњатовиќ пред неколку недели ја прекина врската со Богдан Срејовиќ, со кого беше една година во врска, а до денес ги избегнуваше медиумите.

Имено Цеца денес реши да застане пред новинарите кои се наоѓаа пред студиото на „Ѕвездите на Гранд“.

По изјавите кои ги даде, јасно се гледа дека не беше воодушевена од прашањата кои ги доби, а интервјуто заврши со прашањето какви се односите со поранешното момче.

Еве како Цеца реагираше на новинарските прашања:

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ