понеделник, април 15, 2024
spot_img
ПочетнаБалкан(ВИДЕО) Теа Таировиќ додека ја поплавуваат со долари ѝ излезе градата од...
spot_img

(ВИДЕО) Теа Таировиќ додека ја поплавуваат со долари ѝ излезе градата од деколтето, Инстаграм за среќа на машкиот пол не го цензурираше видеото

На социјалните мрежи се појави видео од еден настап на пејачката Теа Таировиќ  на кое се гледа како гостите ја китат со пари.

Како што може да се види на видеото додека гостите буквално ја посипуваат со пари пејачката, таа меша без престан додека во еден момент се случи и мал пех.

Имено додека таа играше во еден момент  ѝсе виде целата града, но тоа не и значеше ништо па продолжи да меша и да собира бакшиш.

Видеото стана вирално откако беше ставено нецензурирано, а додека едни се во шок, други ја пофалија младата пејачка.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ