сабота, септември 30, 2023
Google search engine
ПочетнаВидео(ВИДЕО) Познатиот Јутјубер го нападнале мајмуни: Едниот 'чувал стража' додека другиот претурал...
spot_img

(ВИДЕО) Познатиот Јутјубер го нападнале мајмуни: Едниот ‘чувал стража’ додека другиот претурал во торбата

Патувањето во Јужна Африка за славниот американски Јутјубер и боксер, Логан Пол, било полно со адреналин, откако го нападнале и ‘ограбиле’ два мајмуни.

Подготвувајќи содржина за своите Јутјуб канали, пред Логан одеднаш се појавиле два мајмуни кои направиле вистински хаос.

Не знаејќи што да прави, Логан само се повлекол наназад, со погледот вперен во торбата во која била неговата камера.

„Не камерата. Што да правам? Тој има камера“, вели Логан додека мајмунот претурал во торбата.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ