сабота, септември 30, 2023
Google search engine
ПочетнаВидеоВидео: Пешаци „за влакно“ избегнале последица од судар на два автомобили
spot_img

Видео: Пешаци „за влакно“ избегнале последица од судар на два автомобили

Само поминувале по улицата, а чиста среќа е тоа што избегнале да бидат повредени во сударот. Погледнете во видеото!

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ