петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонија(ВИДЕО) Петар е легенда: Преку видео покажа колку ужива кога јаде грашок
spot_img

(ВИДЕО) Петар е легенда: Преку видео покажа колку ужива кога јаде грашок

Малиот извидник, Петар Ачковски, кој ја насмеа цела Македонија пред некое време со својата легендарна изјава за јадење грашок додека се качува на планини, сега повторно ќе ве насмее со новото видео кое е поставено на социјалните мрежи.

Имено, на видеото се гледа како Петар го јаде грашокот, и притоа се слуша женски глас кој вели колку е убав, а тој со насмевка сака да покаже дека сака да го јаде.

извор: novlist.mk

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ