среда, декември 6, 2023
spot_img
ПочетнаМакедонија(ВИДЕО) Општеството отиде во неповрат: Дваесетина малолетници тепаат дете зад скопски „Бисер“
spot_img

(ВИДЕО) Општеството отиде во неповрат: Дваесетина малолетници тепаат дете зад скопски „Бисер“

До редакцијата на А1он пристигна видео на кое се гледа како дваесетина малолетници тепаат едно дете, додека огромен број и момчиња и девојчиња стојат наоколу.

Како што се гледа на снимката инцидентот се случил зад трговскиот центар „ Бисер“

Читателите кои ни ја испратија снимката велат дека е од пред недела дена, сепак ова не можевме да го потврдиме бидејќи ваков настан не е пријавен во полиција.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ