недела, декември 10, 2023
spot_img
ПочетнаШтип News(ВИДЕО) Инвалиди од Штип – казнети за непрописно преминување на улица
spot_img

(ВИДЕО) Инвалиди од Штип – казнети за непрописно преминување на улица

Слепи лица со големо оштетување на видот се казнети со по 15 евра за непрописно поминување на улица.

Сопружниците кои обично се движат со придружба за прв пат излегле сами, кои дома се вратиле со 30 евра помалку во џебот.

извор: ТВ Стар

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ