среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаБалкан(ВИДЕО) „Има ли мртви?“ - Србите повторно се испотепаа во маркет: Сега...
spot_img

(ВИДЕО) „Има ли мртви?“ – Србите повторно се испотепаа во маркет: Сега не за ќебапи, туку борба за свинска плешка

Во Лесковац, се случил инцидент кога пензионери се туркале за плешка од 200 денари, пренесува порталот„ Решетка“.

На видеото машки глас со доза на сарказам вели „Има ли мртви?“.

Претходно, турканици и тепачка во српски маркет имаше и за евтини ќебапи.

Досега во Србија беа регистрирани инциденти меѓу граѓаните за поевтини пилиња, за долго чекање во редици, за чоколади од 25 денари, тапачки на поевтини банани и за евтин шеќер.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ