недела, декември 10, 2023
spot_img
ПочетнаМагазинЖивотВидео: Божица со насмевка го победи ракот, заѕвони на ѕвончето на Детската...
spot_img

Видео: Божица со насмевка го победи ракот, заѕвони на ѕвончето на Детската клиника во Скопје и го означи почетокот на новиот живот

Среќа и солзи следуваат на Детската клиника откако ѕвоното ќе заѕвони и ќе ја означи среќната вест. Малата хероина Божица го победи ракот и заминува дома кај своите родители.

– Уште едно дете го победи ракот и си оди дома. Многу среќа ни донесе оваа наша Божица“, напишаа од САНО, здружението за помош на деца со малигни заболувања и нивните родители.

Видетото проследете го тука – https://fb.watch/nqBQ6Doedf/

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ