петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаШтип News(ВИДЕО)Градоначалникот Иван Јорданов со отчет за сработеното во првите 100 дена
spot_img

(ВИДЕО)Градоначалникот Иван Јорданов со отчет за сработеното во првите 100 дена

Градоначалникот Иван Јорданов преку видео запис на неговиот Fan Page на Facebook даде отчет за сработеното во првите 100 дена.

Погледнете го видеото на следниот ЛИНК

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ