сабота, септември 30, 2023
Google search engine
ПочетнаМагазинЖивотВечерва извлечено тело од Дунав: Се проверува дали е Матеј Периш (ФОТО)
spot_img

Вечерва извлечено тело од Дунав: Се проверува дали е Матеј Периш (ФОТО)

Курир дошол до фотографија од местото на кое се гледа стапалото со црната патика. Телото стигнало до брегот во делот наречен Пепелник бидејќи таму се складира пепелта од електраната.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ