сабота, април 13, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаБоцевски среде емисија го искина францускиот предлог: Ова е понижување за Македонија!...
spot_img

Боцевски среде емисија го искина францускиот предлог: Ова е понижување за Македонија! (ВИДЕО)

Поранешниот вицепремиер и амбасадор Ивица Боцевски, кој сега е автор на емисија на Радио Лидер го искина францускиот предлог во емисијата “Заспиј ако можеш” на ТВ Алфа.

Боцевски истакна дека овој документ е срамен, не е на Франција туку на Петков и Ковачевски и дека целосно ги спроведува бугарските политики.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ