вторник, ноември 28, 2023
Google search engine
ПочетнаМакедонијаБожјо чудо во битолското село Граешница - Се појави крст во дрвата...
spot_img

Божјо чудо во битолското село Граешница – Се појави крст во дрвата над манастирот (ВИДЕО)

Вчера во битолското село Граешница се случило вистинско Божјо чудо. Присутните верници прераскажуваат дека додека траела службата во манастирот св.Теодор Тирон, се појавил крст во дрвата над манастирот.

Откако завршила службата крстот исчезна.

Бог помеѓу нас, е и ќе биде, се!

Погледнете го видеото на следниот линк:

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmarijamitrevska21%2Fvideos%2F1261555754377555%2F&show_text=false&width=267&t=0

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ