среда, декември 6, 2023
spot_img
ПочетнаМакедонијаБектеши откако лично отиде во маркет се увери дека цените растат 
spot_img

Бектеши откако лично отиде во маркет се увери дека цените растат 

Откако лично отиде во маркет Бектеши се увери дека цените растат при што најави нови мерки за цените но некажа конкретно какви. Најверојатно наскоро ќе има информација за какви нови мерки на цените ќе стане збор.

Инаку деновиве во неколку маркети на равтовите под производите нема никакви цени, велат граѓаните, дали ова е исто еден вид на манипулација од страна на маркетите кон потрошувачите, очекуваме тоа да го утврдат инспекциите

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ