понеделник, април 15, 2024
spot_img
ПочетнаВидео„Безобразна си ти“ - нешто поинакво од Слаткар.
spot_img

„Безобразна си ти“ – нешто поинакво од Слаткар.

Раперот Марко Маринковиќ – Слаткар, вчера објави нова песна која е нешто сосема поинакво од она што сме навикнати да слушаме од него.

„Безобразна си ти“ е насловот на новата нумара на Слаткар, кој е одговорен и за текстот, додека музиката и аранжманот се дело на Роберт Билбилов.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ