петок, март 31, 2023
Google search engine
ПочетнаМакедонијаАнгелов: Ме утепаа но останав жив. Продолжија со пукање да ме дотепаат...
spot_img

Ангелов: Ме утепаа но останав жив. Продолжија со пукање да ме дотепаат но пак останав жив

Фејсбук статус на Стојанче Ангелов:

Ме утепаа но останав жив. Продолжија со пукање да ме дотепаат но пак останав жив.

На денешен ден во 2001-та во битката за Арачиново.

Со прострелна рана во градите, со разнесен бел дроб, речиси без крв но сепак жив.

Сакајте го животот и здравјето секогаш. Еден ден ќе ги снема. Можеби тогаш кога најмалку очекувате.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ