понеделник, септември 25, 2023
Google search engine
ПочетнаСценаАнастасија сподели видео од дружбите со внукот во опуштено издание
spot_img

Анастасија сподели видео од дружбите со внукот во опуштено издание

Во еден момент се појавува и Вељко, на кој малиот Жељко видно му се израдува…

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ публиката може да ја види во беспрекорни изданија, со средена фризура и шминка, како и со внимателно одбрани модни комбинации.

Токму поради тоа големо внимание привлече видеото кое на Инстаграм го објави нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ, а на кое може да се види како Цеца го чува внукот Жељко во едно опуштено издание – без шминка, во црна ролка, со коса врзана во пунџа.

Во домашно издание и со насмевка на лицето, Ражнатовиќ уживаше во друштво на најмладиот член на семеејството, кој постојано го бакнуваше и му зборуваше.

Во еден момент во видеото се појавува и Вељко Ражнатовиќ, а задоволството на лицето на малиот Жељко кога го виде својот татко не може да се опише со зборови. 

Деталите од семејното дружење на Ражнатовиќ може да го погледнете во видеото во продолжение:

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ