среда, декември 6, 2023
spot_img
ПочетнаСценаАнастасија има ново МОМЧЕ?! Пејачката не чекаше долго по раскинувањето! (ФОТО)
spot_img

Анастасија има ново МОМЧЕ?! Пејачката не чекаше долго по раскинувањето! (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражњатовиќ се согласи да изигра една игра, а со одговорите сите ги заинтересира за што се работи.

Имено, Анастасија во емисијата „Амиџи шоу“ избираше повеѓу познати мажи, а резултатите доведоа до познатиот кошаркар Богдан Богдановиќ.

Во тој момент Анастасија призна дека се познава со Богдан, а водителот се надоврза:

-Анастасија е сега слободна, но нема никакво поврзување. Ако се случи, се случи.

-Никокаш не се знае, не сакам да речам никогаш, истакна мистериозно Анастасија и додаде дека Богдан е супер момче.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ