вторник, ноември 28, 2023
Google search engine
ПочетнаМакедонијаАвтомобил се преврте во Скопје кај МАНУ
spot_img

Автомобил се преврте во Скопје кај МАНУ

Утрово, се случи тешка сообраќајна несреќа на булеварот „Крсте Мисирков“, во близина на МАНУ, кога автомобил се преврте на покрив.

Засега нема информации за повредени и евентуални жртви. Од МВР повеќе детали најавуваат за подоцна.

Сообраќајот се одвива нормално, а автомобилот е означен со заштитни конуси.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ